Profesjonalny zespół

  • Zatrudniamy wysokiej klasy fachowców z bogatym doświadczeniem w administrowaniu i zarządzaniu nieruchomościami. Nasz zespół to licencjonowani zarządcy nieruchomości, administratorzy z wykształceniem technicznym oraz księgowe wyspecjalizowane w rozliczaniu Wspólnot Mieszkaniowych.
  • Zespół doświadczonych księgowych oraz nowoczesny, rozbudowany system stworzony z myślą o nieruchomościach mieszkaniowych umożliwiają prowadzenie rzetelnej i przejrzystej rachunkowości dla każdej Wspólnoty Mieszkaniowej. Jako doświadczeni zarządcy nieruchomości dbamy także o należyty przepływ należności. Monitorujemy na bieżąco zobowiązania Wspólnoty Mieszkaniowej i jej członków, prowadzimy windykację należności od właścicieli lokali i kontrahentów, dzięki czemu nie dopuszczamy do powstania zaległości długoterminowych.
  • Sprawne zarządzanie nieruchomościami wymaga nie tylko znajomości przepisów i doświadczenia, ale także szerokiej wiedzy. Cały nasz zespół systematycznie podnosi kwalifikacje dzięki szkoleniom związanym z szeroką tematyką zarządzania nieruchomościami, administracji i obsługi księgowej Wspólnot Mieszkaniowych.