Informacje o firmie

Firma Admus Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu nieruchomościami.

Na rynku nieruchomości działamy nieprzerwanie od roku 1997 i zajmujemy się zarządzaniem i administrowaniem wielolokalowymi kompleksami mieszkalno – usługowymi. Stale poszerzamy nasze doświadczenie i umacniamy swoją pozycję pozyskując coraz to nowe zlecenia.

3aObecnie zarządzamy portfelem mieszkań i obiektów użyteczności publicznej o łącznej wielkości około 1 mln m². Zatrudniamy ponad 54 osoby, w tym licencjonowanych zarządców nieruchomości, inspektora nadzoru budowlanego, specjalistę ds. bezpieczeństwa, doświadczonych koordynatorów, administratorów oraz wykwalifikowanych księgowych. Zapewniamy obsługę prawną nieruchomości współpracując z kilkoma kancelariami prawnymi.

Dla zapewnienia naszym Klientom poczucia bezpieczeństwa posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej  na kwotę 15 mln złotych.

Zapewniamy administrowanie obiektami, obsługę techniczną, obsługę księgową Wspólnot Mieszkaniowych oraz usługi doradcze. Dobieramy zespół wykwalifikowanych specjalistów indywidualnie do danej nieruchomości.

Niejednokrotnie tworzyliśmy od podstaw kompletny plan zarządzania projektem, obejmujący także szczegółowy plan inwestycji.

Dzięki negocjacjom i dobremu zarządzaniu potrafimy uzyskać bardzo korzystne ceny od usługodawców (ochrony, serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych, firm sprzątających itp.) przy zachowaniu wysokiej jakości usług.

Od początku naszej działalności współpracujemy z developerami na rynku warszawskim, dzięki czemu posiadamy doświadczenie w zarządzaniu nowopowstałymi nieruchomościami powierzonymi przez Developera.

Wyróżnia nas profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie z jakim administrujemy nieruchomościami, a przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Klienta. Najlepszym potwierdzeniem zadowolenia naszych Klientów jest fakt, że na wielu obiektach prowadzimy zarząd już ponad 18 lat.

Zaufało nam już ponad 40 000 właścicieli mieszkań i lokali usługowych